Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na największych kryptowalutach. Przede każdym tworzy idealne rozwiązanie także dla pań dopiero realizujących swoją okazję na aktualnym zbytu kiedy także dla aktywnych inwestorów. Z pewnością znaczący nacisk na obecne zajmują prostsze niż u konkurencji prowizje. Wartym przyczyny jest więcej bardzo intuicyjny i nietrudny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość domu jest zależna absolutnie od ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w związku do dolara. Podsumowując istnieje wtedy handel kontraktami różnic cenowych CFD. Zatem na Monfex zarabiamy także na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy a na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w związku do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma informuje o moc lepszą ofertę. Przede każdym dlatego, iż jej kontrakty nie mają określonych ram czasowych. Mogą zatem zostać rozwiązane w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu dużymi i szybkimi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do możliwości jest więcej dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Należą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi bardzo proste. W sensie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na koniec konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy informację o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w sensie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy wykorzystywać. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do schowka lub przyjmujemy z kodu QR. Następnie, na przekazany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w przeciągu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Skupia się to choć z pobraniem prowizji. Oczywiście istnieje wtedy związane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty wykonywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W rezultacie pośrednik potrąca wartość w wysokości 3,5% od wszystkiej transakcji lub od jakichś 10 USD, w zależności od tego, która z kwot jest cenniejsza.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który są zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością samą z najgrubszych wartości Monfex są niskie ceny i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Stanowi on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji także różnych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład miany jest między giełdą a klientami i przenosi się do gier przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki miany jest na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmiany udzielane są od tamtej strony. Wysokość danego domu jest przecież ściśle związana z funkcją używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do dużych zysków, należy ale mieć, iż handel przy zachowaniu dźwigni funkcjonuje w dwie strony. Dlatego może dać wielkie wpływy, ale same również ważne straty. Stąd też niezbędny jest cały rozsądek i branie dźwigni odpowiedniej do stanu posiadanej już wiedzy i wiedz.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest dość bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób kiedy i technologia przetwarzana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany istnieje w portfelu z prowadzeniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym przyczyny jest fakt, że jako Konsument posiadasz kontakt do raportów i ekstraktów z konta w jakimkolwiek momencie. W jakiejś chwili możesz więcej się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania i pomoce swoich kont masz okazja dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie wielkim zagrożeniem dla klienta potrafi być jedynie sam użytkownik, a tak właściwie niedostosowanie dźwigni do stanu informacji i nauki gracza. A przed podjęciem gry wyróżnia się dokładne zapoznanie się z sektorem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o skorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem jest te możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych również do bloga zawierającego to informacje z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy i co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs sieci jest szykowny i bezproblemowy w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu wyraża się główny panel. Po jego lewej stronie pomieszczone są te porady dotyczące salda oraz zysku, a też strat dla aktualnie wysokich pozycji. Także szczególnie prawdziwym jest, że zostały tam też zamieszczone porady mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są komunikaty na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza oraz na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu proste są opcje dotyczące zakupu kiedy i sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród obecnego zakresu odpowiedzialna jest więcej cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali więcej o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Dostępne są one w zakładce ”Zasoby” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest właściwą polecenia podstawą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując stanowi ona prosta, intuicyjna i delikatna także dla początkujących kiedy oraz zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując bezterminowy czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego zadania w jakiejś chwili. Wartym przyczyny jest więcej niewątpliwie aspekt, że dla odbiorców jest przydatna całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że każdemu jest więcej przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną kwestię odgrywa i dobre przystąpienie do odbiorcy. Gdyż dzięki swobodnemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na podwyższenie poziomu swoich kwalifikacje w walce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem także piekielnie silną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję planu na budowane operacje i wielką wartość i dostępny dojazd do materiałów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat wszystek że bez kłopotu znaleźć na forach zaś w mediach społecznościowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.