Jak założyć biuro nieruchomości

Obecnie w naszym kraju rynek nieruchomości rozkwita. Dlatego agencja nieruchomości jest niewątpliwie właściwym i przy odrobinie starań przychodowym pomysłem na własną firmę.

Jak założyć własne biuro nieruchomości

Dużym ułatwieniem jest na pewno to, że od roku 2014 broker nieruchomości nie musi ubiegać się o nabycie licencji zawodowej. Nim przystąpimy do załatwiania wszystkich formalności powiązanych z otwieraniem działalności, warto wiedzieć czym tak właściwie owe biuro się trudni.
kredyty Kołobrzeg
kredyty Kołobrzeg
Zasadniczym ich zadaniem jest pośredniczenie pomiędzy stronami chcącymi zakupić, sprzedać lub użyczyć daną nieruchomość. Dodatkowo pracownicy agencji nieruchomości dla swoich klientów kontrolują stan prawny i faktyczny nieruchomości, prowadzą negocjacje pomiędzy stronami. Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie Powracając do wątku własnej działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może praktycznie każdy, wystarczy że dysponuje zdolnością do czynności prawnych. Kierowanie biurem nieruchomości może przebiegać w kliku formach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej. Warto jeszcze wiedzieć, że taka firma musi być ewidencjonowana jeśli chodzi o sprzedaż – konieczne będzie też zakupienie kasy fiskalnej. Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o