Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za wtedy w międzynarodowych kinach widzowie mogli go obejrzeć już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski razem z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Maszewo gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto także wspomnieć o aktorach grających ważne role. Oczywiście nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie odbywa się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 pokazują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już dawno wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W drugiej grupy dostajemy wątki trzech różnych form, jakie w dobrym okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która posiada wielkie plany, żeby zmienić własne działanie na zdrowsze. Zawiera ona kontrakt na duży przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera ustawić się na całe życie. W współczesnym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia również potrzebuje sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe życie, aczkolwiek nie jest gwoli niej więc oczywiste, ponieważ przez wszystkie jej przeznaczenie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej koleje w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z serii Siekiera nadal zamyka się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który przejawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój stworzy dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Maszewo gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest wątek Darii a jej interes z Kolumbijczykami. Z skutecznych przyczyn ta inwestycja nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Skierowana do świata tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej kierowanie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą artykułu i trudnymi problemami. Niania jest w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z normy, jednak wtedy dzisiaj Daria jest znakomicie zrobiona do nowoczesnej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej prace bez męskich pleców i obecnie wydobywa się na szczycie gangsterskiej drabiny. Więc w jej wątku pojawiają się oryginalne i barwne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykorzystywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) i jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w klimat całej historii, dając jej barwności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym filmie i pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące muzyków i odnoszenia ich z samą, dużą rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wkomponował się w pracę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tak spośród ostatniego, że może wydobyć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Maszewo gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która jest zapewnij przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją urodę w zbyt dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej części filmu Vegi oraz w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest pewnie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny prac nie przygotowują się sztuczne. Od razu widać, że na film był przeznaczony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja unosi się do Maroko czy Kolumbii, to tylko tam umieszcza się też plan filmowy. Dzięki temu film pokazuje się świetnie na ekranie. Widz widząc go korzysta wrażenie autentyczności i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest trwały a z dowolnym innym filmem stara się jakością wizualną przybliżać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z ekipą robiącą serial Narcos dla Netflixa, oraz w Hiszpanii z ekipą Game of Thrones. Wynik ich praktyki jest jak najbardziej oczywisty na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z faktami komediowymi, gdzie mamy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego liczą od niego fani a im więc zapewnia, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Maszewo gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.