LAST MINUTE to pewna z produkcji jasnego i wysoce lubianego w tym czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Kalisz Pomorski

Film swoją premierę nosił w roku 2013 po czym szybko zyskał uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Kluczowe role w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, wcielający się w siłę owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która wcieliła się w siłę Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki piszący w siły Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która wcieliła się w siłę Natalii Wis, będącej bogatą miłością Tomasza też z okresów licealnych,
– Bartłomiej Świderski wcielający się w budowa narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze wcielający się w budowa niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za muzykę w całkowitej produkcji winny był Mirosław Kuba Brożek (jaki w filmie umieścił wiele swoich oraz ciekawych ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, kiedy ważna się znacznie szybko domyślić nawiązuje do rynkowych ofert biur podróży ”last minute”, bawiących się od wielu lat niezmiennie dużą popularnością.

Last Minute Kalisz Pomorski

Właściwa fabuła filmu zakłada się w chwili wygrania przez Tomka, dość szybko wyprawy do Egiptu. Natomiast na taką wycieczkę nie że się przecież udać sam. Towarzyszyć posiada mu jego mama – kobieta niezwykle skuteczna oraz z treściami – w wyniku nie bez przyczyny przez masa lat pracowała jako policjantka. Na podróż z Tomaszem udają się też zapewne jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać aby się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopie w gorącym Egipcie, to natomiast obecnie na wstępie bohaterowie mają ogromne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co wysoce psuję bohaterom nastrój, którzy wciąż nie są świadomi tego, że to dopiero początek nieprzyjemnych niespodzianek, które nastąpią na swojej wakacyjnej drodze. Wycieczka nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z rodziną nie otrzymują odpowiedniego pokoju to jeszcze kuchnia nie każe im życia. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego wyjątkową licealną miłością. Że osoba nie jest sama, ponieważ na wszystkim kroku prowadzi jej ideał mężczyzny, który jak się prezentuje jest jej narzeczonym.

Last Minute Kalisz Pomorski

Oczywiście tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego te sprawdza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który jak się znacznie mocno okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest ponad związek z konsulatem, więc Tomasz i jego rodzina muszą sobie w bieżącym terminie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w niewyobrażalnym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina postanawia sobie jakoś poradzić – w końcu muszą powrócić wcześnie lub później do końca, natomiast w konkretnym momencie ze względu na finansowe braki stanowi toż niezwykłe. Dlatego ładna i wzmacniająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do świata.

Zdjęcia do produkcji Patryk Vega i jego obsługa montowali w tureckim hotelu Utopia World (hotel znajduje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W historiach bez aktorów, jakich w filmie LAST MINUTE jest mało zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Kalisz Pomorski

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć wiadomo nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i pospiesznie, z pominięciem pewnych elementów. Tak prawie wszystek firm budowany był naprędce, razem z tytułem LAST MINUTE.

Co ciekawe, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był łatwo oglądanym zwiastunem w budów – część jego odsłon znacznie przekroczyła milion, a dużo osób czekało z niecierpliwością na czas, w którym będą potrafili poznać się z całością filmu.

Last Minute Kalisz Pomorski

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.