Obecnie powiększanie piersi stanowi drinkom spośród największych sposobów chirurgii plastycznej. Co warto znać przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Serock

Kobiety marzące o wszystkim biuście mogą teraz mieć z dalekiej gamy zabiegów powiększania piersi. To także powiększanie biustu małoinwazyjne, polegające na wstrzyknięciu własnego tłuszczu czy kwasu hialuronowego, jak też zabiegi z zastosowaniem implantów piersi.

Tabletki na powiększenie piersi

Chociaż medycyna estetyczna pozwala na powiększanie biustu małoinwazyjnie, to jednak efekty zabiegu nie będą współmierne z wszczepieniem implantów. Profesjonalne powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej pozwala na uzyskanie znacznie lepszych efektów – nie tylko jednego powiększenia biustu, lecz także jego ujędrnienia i zwiększenia – takie modelowanie piersi przyzna im większy kształt.

piersi

Gdy i dbasz o poddaniu się zabiegu powiększenia piersi, sprawdź, co warto dowiedzieć przed zetknięciem się na konsultację u chirurga plastycznego!

Jakie są najczęściej stosowane rodzaje implantów piersi?

Dzisiaj powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej pozwala posiąść bardzo naturalne rezultaty. To suma za sprawą szerokiej gamy implantów prostych do wyboru, dlatego te można dopasować je bardzo do życzeń pacjenta.

Aktualnie największym zainteresowaniem bawią się tak zwane implanty anatomiczne, jakie mają kształt kropli. Dzięki temu wyglądają bardzo dokładnie. Do możliwości są także klasyczne implanty okrągłe, jakie są tańsze, jednakże nie imitują tak właściwie kształtu piersi.

Implanty różnią się pomiędzy sobą oraz swoimi rozmiarami – od koniec małych aż do ważniejszych.

W wyborze odpowiednich implantów piersi poleca się obecnie specjalne biustonosze z wkładkami albo systemy informatyczne wizualizujące wygląd piersi po zabiegu.

Czy powiększanie piersi to brak właśnie dla mniejszych osób?

Z zabiegu takiego jak powiększanie biustu korzystają głównie kobiety młodsze, niemniej a nie stanowi on zajęty tylko i tylko dla nich. O zdolności do środka decyduje stan zdrowia pacjenta, i nie jego wiek. Faktem jest przecież, że u dojrzalszych kobiet pojawia się więcej przeciwwskazań.

Przed zabiegiem powiększania piersi należy zrobić szereg odpowiednich badań, w obecnym między innymi badania krwi, badania EKG, prześwietlenia, które stanowią o zdolności do zrobienia procedury.

Czy z implantami piersi można karmić naturalnie?

Wiele kobiet chcących zdecydować się na powiększanie piersi dziwi się, czy po takim sposobie w klinice będzie dodatkowe karmienie piersią naturalnie. Jest to uzależnione przede każdym z metody wykonania zabiegu, a tak z miejsca włożenia implantu.

Powiększanie piersi implantami Serock

Najwyższe zagrożenie braku możliwości karmienia piersią pojawia się wtedy, gdy powiększanie biustu zostało zrobione przez nacięcie skóry wokół otoczki brodawki sutkowej, co może robić do uszkodzenia lub zwłóknienia przewodów doprowadzających mleko. Właśnie dlatego nacięcia najczęściej odbywa się pod piersiami lub z strony pach.

Czy raz zastosowane implanty doświadczą na zawsze?

Procedura taka jak powiększanie piersi pozwala na trwałą zmianę ich rozmiaru oraz sił, jednak należy wspominać o tym, że implanty będą potrzebowały wymiany. Najczęściej trwałość implantów piersi szacuje się na 10-15 lat. Po obecnym sezonie zabieg powinien stanowić przygotowany ponownie.

Wymiana implantu może istnieć także spowodowana innymi czynnikami, na dowód zmianą decyzji co do stanu oraz wartości implantu, jego przestawieniem się, uszkodzeniem mechanicznym.

Czy implanty piersi mogą prowadzić rozstępy?

Powiększanie piersi implantami Serock

Rozstępy powstają na skórze wtedy, gdyby jest ona za naciągnięta. Do takiego skutku ubocznego przy powiększaniu piersi może dojść wtedy, gdy dobierze się za duży implant. Chirurg plastyczny wybierze takie implanty, które pozwalają pacjentce na uniknięcie rozstępów.

Czy operacja powiększania piersi połączona jest z bólem?

Dolegliwości bólowe pojawiają się po niemalże każdej operacji, dlatego te i powiększanie piersi będzie zobowiązywało się z bólem pooperacyjnym.

Na czas zabiegu bierze się znieczulenie ogólne, dlatego te pacjentka nie odczuwa żadnych dolegliwości. Mogą one pojawić się po zabiegu. Aby je usunąć, używa się to środki przeciwbólowe zalecone przez specjalisty. Można również traktować spożywa w domu.

Jakie powikłania mogą wystąpić po powiększaniu piersi?

Podobnie gdy w przypadku innych operacji, także powiększanie biustu może istnieć związane z wystąpieniem skutków ubocznych. Wśród głównych powikłań po zabiegu nazywa się:

infekcje miejsca zabiegowego
bliznowce
krwiaki
przesunięcie, pęknięcie lub pofałdowanie implantu
zaczynanie się torebki włóknistej wokół implantu i jej stwardnienie
utrata czucia w brodawce sutkowej lub jej nadwrażliwość

Ile kosztuje zabieg powiększania biustu?

Z sposobem powiększania piersi miesza się spory wydatek, niemniej a nie odstrasza z potencjalnych kandydatek z zmiany stanu naszego biustu. Z którymi cenami należy się wówczas liczyć?

Plastyka biustu przez jego powiększenie z zastosowaniem implantów to koszt od jakiś 15 tysięcy złotych do 18 tysięcy złotych. Modelowanie biustu przez jego przyspieszenie jest związane z większym kosztem – to nawet około 20-25 tysięcy jedynych w przypadku zastosowania implantów.

Do tych cen należy dodać również inne wydatki, w obecnym między innymi na konferencje medyczne (100-200 złotych), wymagane badania przed wykonaniem zabiegu (200-500 złotych), a oraz inne wydatki.

Dokładne ceny można odnaleźć na stronach internetowych klinik chirurgii plastycznej bądź same kupić je podczas konferencji w gabinecie.

Powiększanie piersi implantami Serock

Gdzie można stworzyć zabieg powiększania piersi?

zobacz również BreastFast

Aktualnie powiększanie piersi jest sposobem prowadzonym często w klinikach chirurgii plastycznej znajdujących się na obszarze całego kraju. Ich adresy można znaleźć już teraz on-line. W budowie możemy stwierdzić i opinie na problem poszczególnych klinik i chirurgów.

Powiększanie piersi implantami Serock

Źróło artykułu: Powiększanie piersi implantami – co warto znać przed zabiegiem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.