Propozycja firmy Vivus kierowana jest do wszystkich klientów, którzy szukają szybkiego przypływu dodatkowej gotówki. Cel, na który zostaną wykorzystane pieniądze nie jest istotny. Otrzymanie pożyczki przebiega sprawnie i nie wymaga dopełniania szeregu kłopotliwych formalności. Pieniądze trafią na nasz rachunek w przeciągu zaledwie kilku dni. Nic dziwnego, że Vivus to jeden z liderów w branży pożyczek internetowych w naszym kraju. Poszerzające się grono zadowolonych klientów jest wspaniałym potwierdzeniem wiarygodności firmy. Poszerzenie tego grona nie pociąga za sobą wielu formalności.

Pożyczka Vivus Pieszyce wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

W jakim miejscu ubiegać się o pożyczkę?
Pożyczka Vivus Pieszyce wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) oferowana jest u agentów finansowych prowadzących działalność na terenie całego kraju. Bez trudu można spotkać z nimi w każdym większym mieście. Każdy pośrednik kredytowy oferuje fachową pomoc i chętnie rozwieje wszelkie problemy, jakie mogą pojawić się w procesie ubiegania się o pożyczkę. Początkowe spotkanie nie jest zobowiązujące i służy temu, by określić, czy wybrana pożyczka będzie dla nas odpowiednia. Jeżeli zdecydujemy, że tak, wniosek o pożyczkę możemy złożyć w każdym oddziale na obszarze całego kraju.

złoż wniosek

A może przez telefon albo przez internet?
To jednak nie wszystko. Jeżeli nie chcielibyśmy lub nie mamy możliwości wychodzić z mieszkania, Pożyczka Vivus Pieszyce wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) może być przyznana także za pośrednictwem internetu. Aby starać się o nią trzeba wyłącznie złożyć formularz za pośrednictwem strony www firmy Vivus. Należy podać w nim sumę, o którą wnioskujemy a także okres kredytowania. W dalszej kolejności przechodzimy do założenia Profilu Klienta, w którym podajemy podstawowe dane osobowe i kontaktowe. Uzupełnione dane można w każdej chwili samodzielnie edytować, jeżeli tylko wystąpi taka konieczność. Wniosek o pożyczkę można dla swojej wygody złożyć także za pośrednictwem aplikacji mobilnej oraz przez telefon. To koniec procesu – wystarczy zaledwie kilkanaście minut. Nie musimy szukać biura agenta kredytowego mieście, w którym mieszkamy, ani marnować sił na uciążliwe dojazdy. Nie dziwi więc, że tak liczne grono klientów korzysta z opcji złożenia wniosku online z wykorzystaniem nowoczesnych dostępnych technologii.

złoż wniosek

Warunki, które trzeba spełnić
Lista warunków, jakie trzeba spełniać, aby Pożyczka Vivus Pieszyce wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została nam przyznana, jest zaskakująco krótka. Przede wszystkim musimy posiadać własne konto w banku, działający numer telefonu a także ważny dowód osobisty. Dodatkowo trzeba być obywatelem Polski i być w wieku od 19 do 78 lat. Niezbędne jest także posiadanie całkowitej zdolności do czynności prawnych oraz dobrej oceny zdolności kredytowej. Tylko tyle wystarczy, aby móc starać się o pożyczkę na dowolny, wskazany przez siebie cel.

Sprawdź też opinie wejdż na Vivus opinie

Jeżeli pożyczka zostanie przyznana
Jeżeli wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, a Pożyczka Vivus Pieszyce wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) zostanie nam przypisana, pieniądze bezzwłocznie trafią na wybrane przez nas konto bankowe. W celu zweryfikowania numeru konta, który podaliśmy, trzeba wykonać za jego pośrednictwem pojedynczy przelew weryfikacyjny, zgodnie z warunkami przedstawionymi na stronie www firmy Vivus. Po potwierdzeniu pieniądze zostaną zwrócone na konto, z którego wykonaliśmy przelew, nie należy więc martwić się o żadne dodatkowe koszty. Informacja o zaakceptowaniu wniosku o pożyczkę zostanie wysłana w wiadomości poczty e-mail lub sms. Stosowny status zostanie opublikowany także w sekcji Profil Klienta na stronie firmy Vivus. Umowa kredytowa zostanie wysłana emailowo. Okres, w jakim pieniądze z pożyczki, które pożyczyliśmy trafią na wybrane konto, jest uzależniony od banku, w jakim mamy konto.

złoż wniosek

Oferta dla nowych klientów
Osoby, które pierwszy raz korzystają z oferty firmy Vivus, nie muszą ponosić żadnych dodatkowych opłat powiązanych z pożyczką, pod warunkiem, że spłacą ją w terminie podanym w warunkach pożyczki. Maksymalna wysokość pierwszorazowej pożyczki to 3000 zł. Jeżeli klient zdoła się wywiązać ze swoich zobowiązań, następne umowy kredytowe mogą opiewać na wyższe sumy. To dobry sposób na przetestowanie oferty firmy Vivus i przekonanie się, czy odpowiada ona pod każdym względem naszym oczekiwaniom.

złoż wniosek

Misja firmy Vivus
Priorytetem firmy Vivus jest od początku istnienia satysfakcja klientów, którzy z nią współpracują. W związku z tym jej doradcy troszczą się, by dostarczać im jak najlepszych rozwiązań i pomagać w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Pożyczka Vivus Pieszyce wyślij sms o treści WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms) została stworzona jako reakcja na realne oczekiwania klientów.

zobacz również serwis z ogłoszeniami pożyczek wejdź na Pożyczka vivus Kołobrzeg

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.