Biel to sam z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie można się temu dziwić, gwarantuje on doświadczenie sterylności, tak przecież niezbędnej w tym polu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z łatwością dopasujemy do niego meble łazienkowe w jakimkolwiek stylu.

Promocje na OBI Mirosławiec

Przecież nie mniej ciekawą propozycją jest stosowanie bieli z nowymi kolorami, ponad tymiż o dużym nasyceniu.

obi sklep
obi sklep

Jeśli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, kiedy również też w niskich kolorach. Należy zawsze mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na mocne dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jednocześnie ją ożywią.

Promocje na OBI Mirosławiec

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Określając się na biel powinien zwrócić uwagę na to, aby wszystkie meble łazienkowe i akcesorium sanitarne były w współczesnym samym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie zgodna. Jeżeli jednak obawiamy się monotonii, zwłaszcza w przypadku łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o różnych fakturach. Ciekawą ofertą i jednocześnie niezwykle znaną są płytki z wzorami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie pokazuje się także naturalne drewno, jakie potrafimy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi momentami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Mirosławiec

Oświetlenie w łazience

Łazienki zaopatrzone w bieli zawsze wręczają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że światło oddaje się od białego koloru a daleko rozświetla pomieszczenie. Stanowi zatem zasadnicza zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą jeszcze zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne okaże się jeszcze duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka idzie na prawdziwą pomysłowość w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe dużo jest przejrzeć pełną gamę produktów dostępnych na części producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na ogromny połysk będą również odbijały światło, zawsze należy mieć, że zbyt wielu bieli sprawi, że pomieszczenie da się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie powinien posiadać na przyczynie to, że meble łazienkowe i akcesoria są przede wszystkim ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Mirosławiec

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.